O Green Hands


001_1

Nazywam się Jarosław Brzeżycki. Mam dwie wielkie pasje, a jedną z nich jest praca z ludzkimi ciałami, ich pięknem, niedoskonałościami i czasem ciężkimi chorobami. Wielką radość daje mi masowanie ciała, które stopniowo pozbywa się napięć, odpręża się i relaksuje oraz pomaganie mu poprzez zabiegi w odnawianiu i wzmacnianiu uzdrawiającej energii. Od kilku lat myślałem o założeniu własnej firmy, w której mógłbym realizować tą pasję i dzielić się nią z innymi ludźmi. Splot różnych wydarzeń doprowadził do realizacji moich zamierzeń w 2013 roku i tak powstała firma Green Hands. Taka nazwa pojawiła się sama, jako kwintesencja moich działań, które opierają się na pracy moich rąk – prowadzących mnie podczas wykonywanych przeze mnie czynności. Te ręce są zielone, ponieważ staram się dbać o to, aby moja praca była zgodna z rytmem mojego życia, rytmem serca naszej Matki Ziemi i z dbałością o Ziemię.

Efektem moich kilkunastoletnich przygotowań jest Gabinet Masaży Green Hands oferujący energetyczne oraz relaksacyjne zabiegi i pracę z ciałem.

Począwszy od zabiegów Reiki wykonywanych przeze mnie od 1997 roku – przeszedłem kolejne stopnie zaawansowania aż do stopnia nauczycielskiego – organizuję grupowe lub indywidualne kursy Reiki od I do IV stopnia. Korzystając również z własnych doświadczeń, proponuję specjalną terapię Reiki dla osób z chorobą nowotworową.

Poprzez hawajski masaż Lomi Lomi Nui oraz masaż dźwiękiem gongów tybetańskich – oferowany w postaci grupowej kąpieli w dźwięku gongów, aż po masaże poszczególnych części ciała.

W 2013 roku rozpocząłem również intensywną naukę medycyny chińskiej z ukierunkowaniem na Terapię Meridianową, o którą niedawno poszerzyłem ofertę mojego gabinetu masaży. Terapia meridianowa daje ogromne możliwości w zakresie doprowadzania organizmu do równowagi energetycznej i fizjologicznej. W swojej codziennej pracy już wielokrotnie wykorzystywałem wiedzę dotyczącą zasad tradycyjnej medycyny chińskiej oraz podstaw dietetyki chińskiej.  Dobrze jest wiedzieć więcej!