Gabinet mobilny


Gabinet masaży Green Hands oferuje również usługi w domu klienta.

W celu umówienia takiej wizyty proszę dzwonić pod numer +48 604 56 66 56

Hawajski masaż relaksacyjny Lomi Lomi Nui,

to wspaniały relaksacyjny masaż całego ciała, dający odprężenie i rozluźnienie, uruchamiający i odnawiający samouzdrawiającą energię naszego ciała. Bardzo skuteczny dla osób pracujących w warunkach silnego stresu i presji (np. korporacje, własny biznes), zabieganych i potrzebujących wyciszenia, ale również dla zapracowanych, aktywnych matek i przemęczonych ojców. Jest doskonałym antidotum na wyzwania współczesnego świata i wytchnieniem po ciężkim dniu pracy. Wywodzi się z Hawajów, a jego tradycja przekazywana jest przez rdzennych Hawajczyków z pokolenia na pokolenie. Nazywają go tańcem, a masażystę tancerzem wykonującym ten taniec dla ciała pacjenta, przy dźwiękach hawajskiej muzyki i śpiewów. Tancerz używa swoich przedramion i dłoni do mocnego, a jednocześnie niezwykle delikatnego i całkowicie bezbolesnego masażu, stosując ciepłe, naturalne olejki.

Energetyczny zabieg Reiki,

to zabieg dla ciała i umysłu, przekazujący wzmacniającą i aktywizującą energię. Reiki w języku japońskim oznacza uniwersalną energię życia – wypełniającą wszechświat, tworzącą i dającą życie. Reiki to energia miłości, harmonii i uzdrowienia. Wywodzi się z Japonii gdzie po raz pierwszy zastosował i usystematyzował go dr Mikao Usui. Polega na przykładaniu dłoni na ciele pacjenta przez które przekazywana jest energia. Zabieg Reiki przyjmowany jest w ubraniu, które nie tworzy bariery dla przekazywanej energii. Rola wykonującego zabieg sprowadza się do przekazywania energii Reiki, ciało przyjmującego zabieg relaksuje i uzdrawia się samo, aktywizując własną energię pod wpływem Reiki. Zabieg Reiki to także uruchomienie i stabilizacja energii ciała, znanej w tradycyjnej medycynie chińskiej pod nazwą energii Qi, krążącej w meridianach. Zgodny z właściwym funkcjonowaniem ludzkiego organizmu ruch energii Qi zapewnia mu zdrowie i siły. Niedobór, nadmiar lub zastój energii Qi w ciele, powoduje choroby i dolegliwości. Przywrócenie właściwego poziomu i krążenia energii Qi, to przywrócenie zdrowia.

Zabiegi Reiki dla osób z chorobą nowotworową

Własne doświadczenie w pracy z moją, przebytą w 2013 roku chorobą nowotworową, jak również w pracy z innymi chorymi, nauczyło mnie, iż bardzo ważne jest energetyczne wzmocnienie organizmu i praca z ciałem. Jest to możliwe między innymi dzięki zabiegom Reiki, którymi zajmuję się od 17 lat. Organizm wyczerpany chorobą reaguje na zabiegi indywidualnie i intensywność ich działania może być różna u każdej osoby. Dlatego też, opierając się na swoim doświadczeniu, każdemu pacjentowi proponuję na początek 5 zabiegów przeprowadzonych w krótkim czasie, najlepiej dzień po dniu lub co drugi dzień.  W tym czasie poznajemy reakcje swojego organizmu i obserwujemy rodzaj zmian w samopoczuciu. Czujemy, obserwujemy i sami decydujemy o kontynuacji terapii. Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie przy cichej i spokojnej muzyce, podczas trwającego ok 70 minut zabiegu, mamy możliwość podjęcia próby wzmocnienia swojego organizmu.

Kąpiel w dźwiękach gongów tybetańskich,

to seans słuchania tych wspaniałych i pięknych instrumentów muzycznych, wydających dźwięki, które wibrując, przenikają całe ciało, sprawiając, że słucha się ich każdą komórką naszego organizmu. Kąpiel w dźwiękach gongów tybetańskich, to seans trwający 45-60 minut. Osoby masowane leżą wygodnie na materacach i „płyną” wraz z tym co słyszą. Masaż ten daje głębokie poczucie odprężenia i odstresowania. Uruchamia zamkniętą i schowaną w ciele pamięć przeżytych stresów i niepowodzeń, uwalniając je z ciała, aby mogły swobodnie odpłynąć. Skutecznie regeneruje umysł zmęczony codziennym wysiłkiem.

Kąpiele w dźwiękach gongów tybetańskich organizowane są na zamówienie w siedzibach firm, hotelach, SPA, ośrodkach wypoczynkowych dla gości i uczestników konferencji, szkoleń, itp.