Relaksacyjny hawajski masaż Lomi Lomi Nui


Lomi Lomi Nui to wspaniały relaksacyjny masaż całego ciała, dający odprężenie i rozluźnienie, uruchamiający i odnawiający samouzdrawiającą energię naszego ciała. Bardzo skuteczny dla osób pracujących w warunkach silnego stresu i presji (np. korporacje, własny biznes), zabieganych i potrzebujących wyciszenia, ale również dla zapracowanych, aktywnych matek i przemęczonych ojców. Jest doskonałym antidotum na wyzwania współczesnego świata i wytchnieniem po ciężkim dniu pracy. Wywodzi się z Hawajów, a jego tradycja przekazywana jest przez rdzennych Hawajczyków z pokolenia na pokolenie. Nazywają go tańcem, a masażystę tancerzem wykonującym ten taniec dla ciała pacjenta, przy dźwiękach hawajskiej muzyki i śpiewów. Masażysta używa swoich przedramion i dłoni do mocnego, a jednocześnie niezwykle delikatnego i całkowicie bezbolesnego masażu, stosując ciepłe i naturalne oleje z dodatkiem naturalnych aromatów – lawendy i rozmarynu. Masażowi poddawane jest całe ciało: od stóp, poprzez łydki, uda, pas biodrowy, całe plecy wraz z karkiem, brzuch, klatka piersiowa, boki ciała, ręce i dłonie oraz twarz. Naciągane i rozciągane są stawy. To sprawia, iż ciało jest zrelaksowane i rozluźnione na długi czas.

Masaż Lomi Lomi Nui harmonizuje w sobie trzy strefy naszego życia:

Fizyczną

– pobudzając i odprężając układ mięśniowy, kostny, krwionośny, limfatyczny i nerwowy. Uelastycznia stawy i naciąga je, odblokowuje w mięśniach miejsca napięć i skumulowanych stresów, przywraca poczucie własnej fizyczności.

Emocjonalną

– odblokowując i uwalniając nasze możliwości i naszą wspaniałą wewnętrzną energię, przywracając chęć do działania zgodnie z rytmem własnego ciała.

Duchową

– dając nam miłość i czułość dla ciała, otwiera naszą miłość dla siebie samych, otwiera nas na nowe doznania.

Szczególną wagę przywiązuję do tego, aby masaż wykonywany był w szacunku dla intymności osoby masowanej.