Szkolenia Reiki


Wykonywaniem zabiegów Reiki zajmuję się od 1997 roku, kiedy to otrzymałem inicjację na I stopień, a następnie II stopień zaawansowania z rąk Mistrzyni Reiki Małgorzaty Borkowskiej. Upłynęło kilkanaście lat i w 2010 roku otrzymałem inicjację na III stopień – mistrzowski z rąk Mistrzyni Reiki Elżbiety Lewańskiej, a na początku 2014 roku prawo do przekazywania wiedzy o pięknej energii Reiki innym osobom. Moje doświadczenie jest różnorakie i związane z różnymi sytuacjami. Przeszedłem dość długą drogę – od intensywnego działania i chęci niesienia pomocy w każdej sytuacji, poprzez doznawanie odrzucenia i wątpliwości, aż do otwartości i pokory w służeniu tym co otrzymałem w darze, zgodnie z jedną podstawowych zasad Reiki:

„Niech dzieje się to, co najlepsze dla tej osoby i w tej sytuacji”

Jeżeli jesteś zainteresowana/y nauką zabiegów Reiki i ich samodzielnym wykonywaniem dla siebie, swoich bliskich oraz innych osób, zapraszam na kursy, które po zebraniu się grupy chętnych, będą się odbywały się w cyklu weekendowym. Na początek proponuję stopniową naukę Reiki na dwóch podstawowych poziomach, a następnie po zdobyciu doświadczenia na trzecim i czwartym.

.

I stopień

Umożliwiający wykonywanie pełnych zabiegów Reiki bezpośrednio na ciele pacjenta

Koszt kursu: 400 zł (200 zł dla osób bezrobotnych, emerytów i rencistów mających niskie świadczenia – informacja o potrzebie skorzystania z opłaty zniżkowej powinna być przekazana przed rozpoczęciem kursu)

 .

II stopień

Umożliwiający wykonywanie zabiegów Reiki na odległość oraz doskonalący umiejętności dotychczasowe. Inicjacja na drugi stopień możliwa jest po minimum 6 miesiącach od inicjacji na stopień pierwszy i oczywiście powinna być poparta praktykowaniem zabiegów Reiki.

Koszt kursu: 500 zł (250 zł dla osób bezrobotnych, emerytów i rencistów mających niskie świadczenia – informacja o potrzebie skorzystania z opłaty zniżkowej powinna być przekazana przed rozpoczęciem kursu)

 .

III stopień – Mistrz Reiki

Inicjacja mistrzowska, to dopełnienie nauki sztuki przekazywania energii Reiki. To również zobowiązanie do praktykowania i samodoskonalenia w życiu codziennym. Podczas inicjacji na III stopień otrzymujemy dodatkowe wzmocnienie przekazu Reiki.

Koszt kursu: 600 zł

.

IV stopień – Nauczyciel Reiki

Inicjacja nauczycielska, to stopień mistrzowski plus umiejętności i chęci przekazywania wiedzy o Reiki innym. To odpowiedzialność i radość z wychowywania uczniów.

Koszt kursu: 600 zł